Farnost oznamuje

Manuál k domácí bohoslužbě v době pandemie (22.11.-28.11.)

Nabízíme vám Manuál k domácí bohoslužbě, kterou můžete v rodinném kruhu slavit v čase, kdy není možno účastnit se mše svaté v plném společenství věřících naší farnosti.

> více informací

Výzva biskupa Vojtěcha k postu za ukončení pandemie

Biskup Vojtěch Cikrle vydal výzvu k doplnění modliteb za odvrácení pandemie dobrovolným půstem a almužnou. Postit se bude možné ve čtyři za sebou jdoucí středy.

> více informací

Získání plnomocných odpustků pro zemřelé

Z důvodu pandemie Covid-19 je možnost získat plnomocné odpustky pro zemřelé prodloužena na celý měsíc listopad. Úkony a podmínky jejich získání budou přizpůsobené tak, aby se zajistila bezpečnost věřících.

> více informací

Od 1. října změna otevíracích hodin kostela

Připomínáme všem návštěvníkům křtinského kostela, že od 1. října se mění doba, kdy je náš kostel otevřen široké veřejnosti.

> více informací

Zrušení výuky náboženství po dobu uzavření základních škol

Římskokatolická farnost Křtiny informuje, že po dobu uzavření základních škol se ruší vyučování náboženství na území křtinské farnosti.

> více informací

Biskupové vyzývají: "Nebojte se!"

Čeští a moravští biskupové v tyto dny jednali v rámci 124. plenárního zasedání na Svatém Hostýně. Z tohoto jednání pochází i výzva pro věřící, kterou uvádíme v plném znění.

> více informací

Chystáte se k nám na pouť
nebo navštívit poutní místo?

Plánujete navštívit naše poutní místo? Máte zájem o provedení po areálu
nebo o výklad historie? Chcete být očekáváni? Dejte nám o tom všem vědět.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace