Farnost oznamuje

Klášter v Nové Říši otevírá nové výstavní prostory

Premonstráti v Nové Říši zvou na prohlídku kláštera. V rámci prohlídkových tras se návštěvníkům otevře vše, co je zatím možné ukázat. V největší místnosti prelatury si mohou návštěvníci prohlédnout v prostorných vitrínách výběr z monstrancí, kalichů, relikviářů a dalších liturgických předmětů.

> více informací

Papež František připojil tři nové invokace k Loretánským litaniím

Loretánské litanie budou od nynějška rozšířeny o tři nové invokace. Z rozhodnutí papeže Františka v nich bude Maria vzývána také jako “Mater misericordiae” - Matka milosrdenství, “Mater spei” - Matka naděje a “Solacium migrantium” - Útěcha migrantů.

> více informací

Noc kostelů 2020 ve Křtinách - 14.listopadu 2020

Jak jsme Vás před časem informovali prostřednictvím farních ohlášek i našich webových stránek v článku s názvem "Instrukce k rozvolňování epidemiologických opatření", akce s názvem "Noc kostelů 2020" se v kostele Jména Panny Marie ve Křtinách uskuteční 14. listopadu 2020 od 18:00 hodin.

> více informací

Zamyšlení pražského pomocného biskupa Zdenka Wasserbauera nad svátostí Eucharistie

Přinášíme vám text pražského pomocného biskupa Zdenka Wasserbauera, který se zamýšlí nad významem svátosti eucharistie v souvislosti se slavností Těla a Krve Páně, kterou v tyto dny slavíme.

> více informací

Chystáte se k nám na pouť
nebo navštívit poutní místo?

Plánujete navštívit naše poutní místo? Máte zájem o provedení po areálu
nebo o výklad historie? Chcete být očekáváni? Dejte nám o tom všem vědět.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace